ادویه ها انواع گوناگونی دارند که در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل همواره آشپز هر آشپزخانه ای  به صورت مداوم با آن ها سر و کار دارد مواردی مثل نمک ، فلفل ، زردچوبه ، دارچین ، ادویه کاری ، سماق و از این قبیل.پس بهتر است ادویه های پرمصرف مورد نیاز آشپز همگی در یکجا جلوی چشم و در دسترس او باشند.

 

 

جا ادویه ای 5خانه ی مرسه محصولی با طراحی ساده و در عین حال بسیار زیبا و چشم نواز که می تواند جلوه ای متفاوت را به آشپزخانه شما بدهد.این جای ادویه جات و ترش جات به صورت یک تکه و دارای پنج بخش مجزا برای نگهداری ادویه جات و ترشیجات می باشد که در رنگهای ملایم و زیبا برای شما تولید شده است.

 

 

این محصول درب دار بوده و همراه با هر یک از ظرف های نگهدارنده ادویه ، یک قاشق نیز وجود دارد که درون بسته بندی آن قرار دارد.وجود دربیکپارچه روی این جا ادویه ای علاوه بر جلوگیری از ورود. مواد ناخواسته و آلودگیها به درون ادویه جات باعث راحتی کار شما میشود و دیگر نیازی نیز پس از استفاده از هر ادویه درب آن را بسته و دیگری را باز کنید.

 

 

جنس این محصول از پلاستیک فشرده است و دارای مقاومت بالایی می باشد و از مواد اولیه درجه در ساخت آن استفاده شده است.از ویژگی های این جادویه ای ، می توان به اشغال فضای اندک ، طراحی زیبا و امکان شست و شوی آسان اشاره کرد شما می توانید به صورت دستی و یا با استفاده از ماشین ظرفشویی ، جا ادویه و ترشی را به راحتی بشویید و خشک کنید.

 

 

ویژگی های جا ادویه و ترشی جات مرسه Merce :

طراحی نوین ، زیبا و کاربردی

ابعاد کالا : 6*6*27 سانتی متر

ابعاد هر قسمت : 5.5*6*6 سانتی متر

کیفیت مواد اولیه به کار رفته بسیار عالی

دارای 5 قسمت برای ادویه و ترشی | درب دار

قابل استفاده برای موارد دیگر در کابینت و کمد

رنگبندی زیبا و ملایم