جا عودی آبشاری طرح اژدها


خرید محصول

جا عودی آبشاری طرح اژدها

عود ها از خواص بسیاری  از قبیل از بین بردن انرژی منفی ، رفع خستگی ، معطر کردن هوا ، ایجاد آرامش و شادابی و... برخوردار هستند. بهتر است هر چند وقت یک بار از عود ها برای عوض کردن حال وهوای فضای خانه ، کافه ، رستوران ، محل کار و... استفاده کنید و با کمک رایحه عود انرژی مثبت و شادابی را در آن محل ایجاد کنید. برای استفاده آسان و مناسب از عود بهترین راه استفاده از جا عودی می باشد زیرا باتوجه به اینکه حرارت عود بالا است ؛ در صورتی که در محل مناسبی قرار نگیرد ممکن است باعث سوختن میز ، فرش ، پوست دستتان و ... شود. بدون جا عودی علاوه بر اینکه خاکستر آن در جاهای مختلف پراکنده می شود و می ریزد ؛ خطرات سوختگی را نیز به همراه می آورد. استفاده از عود ها از گدشته تا امروز رواج داشته است و طرفداران زیادی دارد.

جا عودی آبشاری طرح اژدها با شکل زیبا و متفاوتی که دارد دکور متفاوتی را در هر فضایی ایجاد می کند. این جا عودی برای قرار گیری عود های مخروطی و شاخه ای بلند، مناسب می باشد. در این صورت با تهیه یک جای عود می توانید از آن برای قرار گیری هر دونوع عود استفاده کنید. در بالای سر اژدها یک جایگاه برای قرار گیری عود مخروطی قرار دارد. دود عود مخروطی به علت سنگین بودن به سمت پایین حرکت می کند و هنگامی که از شیارهای این جا عودی عبور می کند ، جلوه بسیار خاص و زیبایی را نمایان می سازد. در بخشی از این جا عودی سوراخی برای قرار گیری عود شاخه ای نیز تعبیه شده است.

 

جا عودی آبشاری از جنس پلی استر با رنگ ثابت ،دارای ابعاد 15x13 سانتی متر و وزن 760 گرم می باشد. همچنین این جا عودی دارای قابلیت شستشو می باشد. با اندازه مناسبی که دارد ، می توانید آن را در هر محلی که بخواهید قرار دهید و از نمایش رقص دود زیبا و عطر آن لذت ببرید. با کمک این جا عودی آبشاری طرح اژدها زیباترین نمایش را برای عود های مخروطی و شاخه ای ایجاد کنید و دکور متفاوت و چشم گیری را رقم بزنید.مناسب برای قرار دادن در کافه ، ویترین ، خانه ، مغازه و ... می باشد.

قیمت این محصول...تومان

خرید محصول
طلوع پخش