سینی اردو خوری مزه چوبی


خرید محصول

سینی  اردو خوری مزه چوبی

اردوخوری به ظرف های پذیرایی گفته می شود که برای سرو انواع دسر و پیش غذا، سالاد، ترشی، ماست و نیز انواع تنقلات همچون شیرینی، آجیل، شکلات به کار می رود. البته نکته حائز اهمیت آن است که این ظرف متناسب با دسر و تنقلاتی باشد که شما سرو میکنید.درواقع این ظرف های اردو خوری هستند که مهمانان را ترغیب به خوردن تنقلات میکنند و اهمیت بسیاری در پذیرایی دارند چرا که اصلی ترین عامل در تزیین میز است و از بهم ریختگی‌ آن جلوگیری میکند.

این ظرف ها همچنین علاوه بر کاربرد اصلی میتوانند هدیه خاص برای دوستان و اشنایان باشند. ظرف های اردو خوری چه از نظر شکل و چه از نظر رنگ و طرح تفاوت بسیاری دارند و به همین علت طیف بسیار گسترده ای را شامل میشنود اما همواره ظروف اردو خوری چوبی زبان زد خاص و عام است. ویژگی های محصول: یک سینی چوبی چند قسمته است که با داشتن قسمت های دایره ای شکل به شما امکان سرو استکان را نیز به همراه تنقلات دیگر می دهد.

قسمت دراز وسط و ظرف و همچنین ۳قسمت دیگر مخصوص سرو انواع تنقلات و شرینیجات می باشد.وزن محصول ۵۵۰گرم بوده و مناسب برای سرو انواع تنقلات است،این محصول دربرابر خراشیدگی و ضربه های محیطی بسیار مقاوم بوده و همچنین گرما را به دست منتقل نمیکند.ابعاد تقریبی ان ۳۰*۲۱.۵ می باشد. با این ظرف اردو خوری که به شما امکان سرو استکان را هم میدهد میتوانید جلوه ای خاص به میز پذیرایی خود ببخشید به صورتی که سلیقه بی نظیر شما در خاطر مهمانان بماند.

قیمت این محصول140000تومان

خرید محصول
طلوع پخش