جاکلیدی پاپیت


خرید محصول

جاکلیدی پاپیت

این روزها فیجت هایی مانند پاپیت طرفداران زیادی پیدا کرده اند زیرا علاوه بر اینکه باعث سرگرمی می شود ؛ نوعی خاصیت ضد استرس نیز دارد. بدین منظور در زمان های حوصله تان سر میرود یا دچار استرس می شوید به ویژه در محل کار یا زمان هایی که منتظر در محلی نشسته اید بهترین انتخاب برای کسب آرامش روانی و سرگرمی شما استفاده از پاپیت های جیبی می باشد که می توانید به عنوان جاکلیدی آنهارا در هر مکانی با خود حمل کنید و از مزایای آن استفاده کنید.

این جاکلیدی دارای توپ های توخالی سه تایی می باشد و در رنگ های جذاب سبز فسفری، آبی و بنفش طراحی شده است. با فشار دادن این توپ های توخالی ، صدای جذاب و آرامش بخشی را ایجاد می کند که باعث می شود استفاده از آن به شما آرامش و لذت بدهد. این پاپیت ها از جنس سیلیکونی می باشند و بسیار نرم هستند. همچنین میتوانید از این جا کلیدی برای سرگرم کردن فرزندانتان نیز استفاده کنید زیرا دارای ابعاد بسیار مناسب می باشد که حتی در جیب نیز میتواند قرار بگیرد.این جاکلیدی دارای طول 7.6 سانتی متر و عرض 7.3 سانتی متر می باشد و وزن آن 20 گرم است.

از مزایای این پاپیت ، ابعاد بزرگ تر توپ های توخالی آن نسبت به سایر پاپیت ها و اندازه مناسب آن برای استفاده در هر مکان و هر زمان می باشد. با کمک این فیجت همراه می توانید زمان های طاقت فرسای انتظار در مکان های مختلف مانند بانک،ایستگاه اتوبوس،مطب،صف، ماشین و... را با سرگرم کردن خود کوتاه کنید. مناسب برای هدیه به دوستانتان می باشد. با مناسب ترین قیمت میتوانید این فیجت پرطرفدار دوکاره را تهیه کنید و از آن لذت ببرید. همچنین این جاکلیدی قابلیت شستشو دارد و رنگ دایره های آن ثابت می باشد.میتوانید تعداد زیادی از کلید های خود را با این جا کلیدی  به خوبی دسته بندی کنید.

قیمت این محصول38000تومان

خرید محصول