شلف 4تایی هندسی hommade


خرید محصول

 شلف 4تایی هندسی hommade

دکوراسیون فضای خانه یا محل کار یکی از مهم ترین مسائل برای اکثر افراد می باشد. توجه به زیبایی محیط پیرامون و استفاده از وسایلی که به ما کمک کنند فضای کمتری از محیط اشغال شود بسیار مفید و ضروری است. شلف های هندسی شیک با طراحی خاص و منحصر به فردی که دارند باعث زیباشدن و متفاوت شدن دکور خانه ، اتاق و محل کار شما می شوند. این ست مناسب قرار دادن انواع وسایل می باشد.

حتی شما میتوانید لوازم دکوری منزل خود را که جاگیر هستند یا محل مناسبی برای قرار دادن آنها پیدانمی کنید را روی این شلف های هندسی شیک و زیبا قرار دهید. جنس این شلف ها از پلاستیک پی وی سی می باشد و درصورت کثیف شدن میتوانید آن را بشویید‌. رنگ سفید و پرطرفداری دارد که میتوانید با هنر خود نیز آن را رنگ آمیزی کنید ، طرح بکشید و زیبایی این محصول را دوچندان کنید.

ابعاد این شلف ها شامل : ابعاد شلف دایره ای : 19×19 سانتی متر مستطیل : 23×14 سانتی متر ستاره : 20×20 سانتی متر ماه : 22×22 سانتی متر و ابعاد کفی این شلف ها 8.5 سانتی متر است و به راحتی تمامی وسایل در آن جا میگیرد . بهترین انتخاب برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل و هرجای دیگر از محیط زندگی شما 

قیمت این محصول110000 تومان

خرید محصول
طلوع پخش