بطری آب جیبی کتابی 2 شات


خرید محصول

بطری آب جیبی کتابی 2 شات

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید همراه خود نوشیدنی داشته باشید اما از بطری های آب معمولی خسته شده باشید که از نظر بهداشتی هم به هیچ عنوان بهداشتی نیستند و طرفدار قمقمه های قدیمی هم نباشید. بطری های زیادی در بازار وجود دارد که بتوانید به عنوان بطری آب خریداری کنید اما آیا از نظر کیفیت هم میتوانند شما را راضی کنند!؟ و یا از نظر طرح و ظاهر باب میلتان بوده اند!؟ آیا سایز مناسبی در حد تو جیب جا شدن داشتند!؟ پس برای خرید یک بطری نیاز به کیفیت بالا، ظاهر زیبا و سایز مناسب داریم که در هر موقیتی همراهمان باشد و نگران تاثیر شرایط بر روی بطری نباشیم.

بطری آب جیبی کتابی 2 شات! در درجه اول قابل استفاده برای همه خصوصا کسانی که ورزش میکنند و یا به طبیعت گردی میروند. کالایی مناسب برای هدیه دادن به دوستان خوش سلیقه تان. وسیله ای زیبا به عوان دکوراسیون میز تحریر، میز کار و یا کتابخانه شما؛ چرا دکوراسیون به دلیل دو شات بودن این محصول. در یک پک(بسته) یک بطری آب و دو لیوان وجود دارد که به راحتی قابل حمل و همانطور که از اسمش پیداست جیبی کتابی است، فضای زیادی را اشغال نمیکند و حتی در جیبتان نیز میتواند همراهتان باشد. این محصول اصطلاحا هیپ فلاسک نیز گفته میشود. پیشتر چند سوال من باب کیفیت نیز مطرح شد که در ادامه به آنها پاسخ میدهیم.

این محصول از جنس استیل ضد زنگ است که ضد نشتی آب میباشد؛ در ابعاد 15 در 9 سانتی متر و به وزن 100 گرم طراحی و تولید شده است و 250 میلی لیتر نیز ظرفیت دارد. هیپ فلاسکی زیبا، با ظرفیت، کیفیت مناسب و با طرح های متنوع.

قیمت این محصول 550000تومان

خرید محصول
طلوع پخش